Een kijkje achter de schermen tijdens een fotoshoot
Een paar weken geleden waren wij aanwezig tijdens de fotoshoot voor de zomercollectie 2017 van Room Seven.
Wat was het leuk! De shoot vond plaats in het OILILY gebouw in Alkmaar wat op zichzelf al een hele leuke ervaring was om hier eens te mogen kijken. Aan de wand hingen prachtige foto’s en in de hal lag een hele mooie vloer gemaakt van mozaïek.
Geweldige collectie
We werden heel leuk ontvangen door het team van Room Seven. De modellen werden nog mooier gemaakt met een klein beetje make up en ook de haren werden gestyled. Dit vonden de meisjes natuurlijk geweldig.
De moeders keken ondertussen alvast stiekem wat er allemaal voor leuks te koop is volgende zomer. Wat een geweldige collectie! Deze mama heeft al een paar (nou eigenlijk heel veel) te gekke items gezien die echt te leuk zijn!
Trots
Na afloop kregen de modelletjes als dank een echte Room Seven tas of rugzak mee (met inhoud). Die ging natuurlijk meteen op de rug. Trots liepen de meiden het gebouw weer uit.
Op de foto’s zullen we nog even moeten wachten en ook op al die leuke items uit deze geweldige collectie. Gelukkig komt wel de wintercollectie al bijna uit en ik kan je vertellen dat ook deze te gek is! Wordt vervolgd…
Over Room Seven
Room Seven is het originele en authentieke merk dat zich sinds 1995 heeft gespecialiseerd in kleurrijk kinderbeddengoed, nachtkleding en kinder(kamer)accessoires. Vanaf 2005 zijn zij ook kinderkleding gaan maken.
Behang
Daarnaast brengt Room Seven sinds 2010 prachtige behang collecties uit. Zowel voor de kinderkamer als de woonkamer, woonkeuken of andere plek in huis.
Servies
Naast dit alles heeft Room Seven samen met partner Dinnerware een tijdloos servies ontworpen, welke een prachtige aanvulling vormen op de collecties van Room Seven.
Meer zien? Kijk op http://www.roomseven.com