Kerstoutfit
Hebben jullie meiden al een mooie kerstoutfit gescoord? Vorige week is de pre-spring/ feestcollectie uit gekomen van CARBONE. Lieve, witte jurkjes met kant of een glittertje erin. Ook erg leuk voor de kerst dus.
CARBONE
Carbone maakt eigenzinnige modieuze kwaliteitskleding voor kids die weten wat ze willen. Het begon allemaal in het Brabantse Nuland. Daar startte Bennie Romme in 1994 Carbone. Wat begon allemaal met een paar spijkerbroekjes is inmiddels uitgegroeid tot een totaalpakket voor jongens en meisjes in de leeftijd tot 14 jaar. De kinderen in de basisschoolleeftijd vormen de belangrijkste doelgroep.
Stichting
Carbone is niet alleen een bedrijf dat kleding ontwikkelt voor kinderen, maar ook kinderen helpt. Carbone is de drijvende kracht achter de stichting Carbone Care. Samen met enkele ondernemers bouwde deze stichting een hospitaal en school in Zuid-Afrika voor kinderen die slachtoffer zijn van AIDS. Maar ook maatschappelijke projecten dichter bij huis worden ondersteund. Zo is gezorgd voor een manege, speciale zadels en een koets met lift voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten kinderen.
De pre-spring/ feestcollectie van Carbone is o.a. verkrijgbaar bij Kidz-Boutique in Naaldwijk.